Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

חשבתם שאתם חסויים? תחשבו שוב!

 

אגרון 2006 פלוס

 

מה שכולם יודעים עליכם

ומה שאתם יכולים לגלות על כל אחד אחר

 

לחצו כאן כדי לחזור לדף הבית

 

 

הגעתם לעמוד העדכונים, (ברוכים הבאים!) אם יש לי משהו לספר לכם, (ויש לי הרבה, תיכף תראו) זה יהיה כתוב בדף הזה.

 

דף זה עודכן לאחרונה ב 7/11/07

 

 

איך הכל התחיל: (אם אין לכם כוח לקרוא הכל, יש תקציר למטה J )

לפני כמה חודשים (4.2007) טלפן אלי חבר מירושלים עם שאלה, יש לו מאגר חדש של משרד הפנים והוא לא מצליח להפעיל אותו. קפצתי לראות, ונדהמתי, זה היה אגרון 2006 פלוס, תוכנה ששמעתי עליה רבות, ולא הצלחתי להשיג אותה, ופרוצה! עזרתי לו להפעיל את האגרון (הוא לא התקין את קובץ הדריברים) וכמובן שהעתקתי אותה אלי. מכיוון שאני לא סובל אנשים ששומרים הכל לעצמם, ומכיוון שזו תוכנה שלא הייתה קיימת באינטרנט (חיפשתי אחריה רבות) החלטתי להפיץ אותה באינטרנט, ולא סתם להפיץ אותה, אלא שכל המדינה תוריד אותה. זו הסיבה שיצרתי את האתר הזה, פשוט כדי להפיץ את האגרון.

תשאלו, מה כל כך מיוחד באגרון, הרי יש מספיק תוכנות של משרד הפנים שמסתובבות באינטרנט? אז סיבה ראשונה, שזה מאגר הנתונים הכי גדול שפגשתי (כולל נפטרים, ושדות שלא מופיעים ברישומונים אחרים) וסיבה שנייה שתוכנת החיפוש שנבנתה בשבילו בנויה בצורה יוצאת מן הכלל, היא הכי נוחה מהירה ועם הכי הרבה אפשרויות שפגשתי.

האתר המקורי עלה לאוויר באחד מימי יוני 2007 העליזים, ומאז, הוא התפשט די מהר לכל אתרי ההורדות בשראל, ויותר ויותר גולשים נכנסו לאתר הזה כדי לראות במה מדובר, עד שבאוגוסט 07 מספר הגולשים הממוצע ליום עמד על 350, ובספטמבר, מספר הגולשים ליום קפץ ל 500! (500 גולשים ליום לאיזה אתר של דף אחד שנכתב בוורד, זה המון! הרבה יותר ממה שציפיתי!), בד בבד קיבלתי המון אימילים, רובם היו בסיגנון של "וואי הרגע קראתי את מה שכתבת על התוכנה המדהימה הזוותי ואנ'לא מוצא איך להוריד אותה, בחיאת שלח לי לינקים, באמא'שלי, אני מוכן לשלם לך מש'תרצה" ואחרי שאני שולח לו לינקים, כמובן מגיעה התשובה בסיגנון של "וואי אחי, תוכנה שולתת!!! אינ'ך מושג איזה צחוקים עשיתי איתה בכיתה, אם יהיה ל'ך עוד משו כזה בחיאת שלח לי, מת עליך אחי, ביייייי" . היו גם אימילים שביקשו לינק בסיגנון קצת יותר מכובד, והיו גם שאלות, בעיות בהתקנה, וכאלה שסתם לא הצליחו להפעיל. למי שביקש לינקים, כמובן ששלחתי, בצירוף בקשה להפיץ את התוכנה לכל החברים, למי שנתקל בבעיה שהפיתרון שלה לא היה כתוב באתר, ניסיתי לעזור, ורשמתי לעצמי שצריך לעדכן את האתר מתישהו.

ואז הגיעה ההפתעה הגדולה, כתבה ב Ynet ! (11/10/07) ובבת אחת אני רואה קפיצה בכמות הגולשים לממדים שהיתי בשוק!

7500 כניסות כבר ב 24 שעות הראשונות לאחר פירסום הכתבה! (אתם קולטים? שבע וחצי אלף כניסות כבר ב 24 שעות הראשונות!) וואו, זה אדיר, זה פירסום ברמות שלא יכלתי לחלום, אלפי תודות לכם ניב ליליאן ואהוד קינן. אגב, בכתבה מצוטטת תגובת המשטרה לנידון: "לאחר פעולות חקירה מגוונות, לא ניתן היה להגיע למקור ההפצה - ועל כן התיק נסגר" , נו, מוטב שכך אני לא כל כך בטוח שאמא שלי היתה שמחה לדעת שהסתבכתי עם המשטרה, אני כידוע אוהב את החוק, ומאוד מאוד משתדל לשמור עליו באמת ובתמים, וחס וחלילה לא רוצה להתפס כשאני עובר עליוJ ההלם הבא הגיע כמה ימים אחר כך, (13/10/07) דני קושמרו, וניר דבורי מפרסמים כתבה בערוץ 2 בקשת, בחדשות סוף השבוע! אתם קולטים? שבת, שמונה בערב, כל עמישראל בבית, יושבים בכורסה, וצופים בחדשות סוף השבוע בערוץ 2, ומה משדרים? כתבה על האגרון! ומה חלק גדול מהם עושים אחר כך? ניגשים לאינטרנט ומתחילים לשאול בפורומים מה זו התוכנה שהציגו בערוץ 2, ולאיפה הם מופנים? לכאן! זה באמת גדול מהחיים. עכשיו השתדרגתי כבר, ונהיתי "התוכנה של משרד הפנים שהיתה בטלוויזיה". לאור זאת כבר לא יכלתי לשתוק, והתחלתי לעבוד על כתיבת האתר מחדש. עבדתי כמה וכמה שעות ולבסוף יצאתי עם אתר שנראה טוב ומושקע. העלתי אותו לשרת, והנה, אכזבה. השרת המסכן החינמי לא הצליח כל כך לטפל בגרפיקה באתר שבניתי L אגב, קיבלתי גם עוד כמה פירסומים נחמדים, כמו זה בבלוג של פריצי ולא סתם איזכור אלא עם קישור לכאן ורשימת לינקים להורדה!   (פריצקי, פייר או לו לא פייר?!, אתה מפרסם אותי ואני אותך, J היית משלם הרבה על פירסום כזה, לא?) נו, אכזבה, אכזבה, אבל להשאיר ככה אתר עם עשרות אלפי כניסות בחודש לא יכולתי, אז שינסתי מותני (ומחשבי) ובניתי מחדש את העיצוב (עדיין בוורד), שיניתי גם כמה דברים, והנה התוצאה לפניכם. מצד אחד אין בו הרבה מדי גרפיקה כך שהשרת החינמי המסכן מצליח לטפל בו, ומצד שני הוא נראה הרבה יותר סביר יותר מהאתר הראשון. וכך ב 23/10/07 יכלו גולשי ישראל להיכנס לאתר הזה.

ולחשוב שאתר מסכן שנכתב בוורד יעשה כל כך הרבה רעש... נו, טוב, כנראה שצדקתי כשהחלטתי להפיץ את האגרון ולהקים אתר. אני כבר מחכה לראות כמה רעש נוסף האתר שלי יעשה... בנתיים קפצתי כבר למקום הראשון בחיפוש בגוגל על המילים אגרון 2006 (תמונה)

 

יופי לי,הפכתי להיות מפורסם! (מישהו רוצה לקנות כדורגל חתום על ידי?)

 

 

אם אין לכם כוח לקרוא את כל מה שנכתב למעלה (אני מבין אתכם...) הנה הדברים החשובים:

1. מאות אלפי גולשים (או כמה שיהיה) קראו כתבה ב Ynet על האגרון! לחצו כאן כדי לקרוא את הכתבה.

2. מאות אלפי ישראלים ישבו על הספה, וראו כתבה על האגרון בערוץ 2  בחדשות של סוף השבוע! ועכשיו נהיתי "התוכנה של משרד הפנים שהייתה בטלוויזיה" לחצו כאן כדי לצפות בכתבה.

3. כמות הכניסות לאתר הזה בספטמבר הייתה כ 500 כניסות ליום!

4. לאחר פרסום הכתבה ב Ynet כבר ב 24 שעות הראשונות אחר כך קיבלתי 7500 כניסות לאתר!

5. פריצקי כתב עלי בבלוג שלו. לחצו כאן כדי לראות מה כתב עלי פריצקי

6. טוב שתגובת המשטרה בכתבה ב Ynet היא ש  "לאחר פעולות חקירה מגוונות, לא ניתן היה להגיע למקור ההפצה - ועל כן התיק נסגר" ,  אנ'לא חושב שאמא שלי היתה מרוצה מזה שאני מסתבך עם שוטרים.

7. בהמשך ל 6, אני כידוע מאוד מאוד משתדל להיות אזרח שומר חוק! אני אוהב את החוק, וחס וחלילה לא רוצה להיתפס עובר עליו.

8. הגעתי למקום הראשון בגוגל בחיפוש המילים אגרון 2006 (תמונה)

9. הפכתי להיות מפורסם (איזה כיף!), מישהו רוצה לקנות כדורגל חתום?

 

נ.ב. בעצם, בקשר לרעיון של החתימות על הכדורגל, אני לא בטוח שזה רעיון כל כך טוב, כי הרי אני רוצה להישאר אנונימי. מצד שני, אולי אפשר למכור חתימה דיגיטלית...

 

 

אין יותר לינקים באתר

 

למה? אגרון 2006 התפשטה מספיק ברשת

חפשו בגוגל או באימיול

אני בטוח שתוכלו למצוא מהר מאוד את אגרון 2006.

 

לגבי בר אילן, בעבר היה כאן לינק שהחזיק יומים,

חשבתי על זה שוב, והחלטתי שבאמת זה לא הוגן להרוס למישהו עבודה של שנים,

ובמיוחד כשמדובר במאגר יהדות.

 

ולכן אני לא ממשיך בהפצה של בר אילן, ומבקש מכל אלו שהספיקו להוריד את התוכנה

אנא, אל תפיצו אותה הלאה.

 

 

למי שמחפש את המדריך לטלסטוריה 36

ואת המדריך להורדה מראפידשר

יכול להוריד אותם מכאן

 

 

תודות לכל החברים שדואגים להעלות את האגרון מחדש אחרי שהלינקים נופלים

ושדואגים שלא יהיה אחד במדינה שלא שמע על האגרון.

תודה מיוחדת ל  sUP , idAno מ iDown.tv  ל CoolMan246 , TemoNi Asli , ohadb1 מ  FXP

ל Dan-Asulin מהורדות.נט. ובמיוחד ל  iking שפתח דף בנענע עם לינקים! תודה לכם.

ואם שכחתי מישהו אתם מוזמנים לשלוח לי אימיל. (הכתובת בדף הראשי)

 

 

אם אתם חובבי דיקדוק אז lala lele

מעיר\ה שעל פי המילון מורפיס אין כזו מילה בעברית אגרון משורש המילה מאגר,

אלא רק אֶגְרוֹן (עם סגול) שהתרגום שלו הוא לקסיקון או מילון

שיהיה...

 

 

אה, כן, כמה מילים לאותו גולש ג. האנונימי שמתהדר בתואר "פריק מחשבים" כפי שאומר השדרן בכתבה בערוץ 2.

 

א. ציטוט: "כנראה שאחד האנשים שקנה אתה זה, הוא זה שהעלה את זה, והוא אומר לכולם שהקוד הוא 0000000" (תמונה)

אז כנראה שאתה לא בדיוק "פריק מחשבים" אלא חלק מצוות ערוץ 2, אם אתה לא יודע דבר כזה בסיסי, שתוכנה שמקבלת אפסים בתור קוד, היא לא קנויה אלא פשוט פרוצה. (כלומר מישהו פתח את התוכנה עם אסמבלר, מצא איפה התוכנה בודקת את אימות הקוד, ושינה מ if ל if not) כלומר שעכשיו התוכנה מקבלת את כל הקודים חוץ מהאמיתי.

אז, כן, אני לא קניתי אותה, ממש לא, אני לא אוהב לשלם כסף על תוכנות, אלא להשיג אותם.

 

ב. כשאתה נכנס לתוכנה, התוכנה לא מציגה את רשימת תעודות הזהות. אם היית קורא את ההוראות, היית מגלה איך פותרים את הבעיה הזו, וקל וחומר אם אתה "פריק מחשבים" אתה אמור למצוא לבד איך פותרים את הבעיה הזו.

 

ג. ציטוט: "ג. הוא פריק של מחשבים שאיתר את התוכנה הזו והזמין אותנו"

נו, באמת, אם היית "פריק של מחשבים" כפי שהשדרן אומר, היית מגלה את התוכנה כבר ביוני, כשהיא הופיעה בכל אתרי ההורדות בישראל, ולא עכשיו, 4 חודשים אחרי כל מי שקצת מבקר באתרי הורדות ישראליים.

 

אגב, גם התיזמון ממש מפתיע, בדיוק יומים אחרי הכתבה של Ynet! תיזמון ממש מדהים בשביל "פריק מחשבים שאיתר את התוכנה והזמין אותנו..."

 

ד. הערת אגב, ליורם הכוהן, רשם מאגרי המידע במשרד המשפטים. (תמונה)

1. המאגרים הבסיסיים היו קימים מאז ומעולם באינטרנט, מה שהתחדש זה הנפטרים ומנוע הסינון המצויין.

2. כיום קשה מאוד לעשות פישינג לחברות מסחריות עם הנתונים האלה כי רוב מוחלט של החברות מבקשות ממך פרט מזהה נוסף כמו קוד אישי או 4 ספרות אחרונות של כרטיס אשראי.

3. אומנם פישינג על האדם עצמו די קל לבצע עם הנתונים האלה, אבל את זה היה אפשר מאז ומעולם, ואין כאן שום חידוש לגבי קלות הפישינג על האדם עצמו.

 

ה. בחזרה ל ג. המסתורי: בתור פריק מחשבים, לא מצאת משהו יותר מעניין להראות לנו מאשר את האימיל שלך? (דקה 1.37) (תמונה)

 

ו. בדקה 1.42 המסך מציג "כאילו" מקום להכנסת שם משתמש וסיסמה (תמונה). בתור "פריק של מחשבים" אתה אמור לדעת שמסך שם משתמש וסיסמה לא נראה ככה, המסך שלך נראה כאילו פתחת וורד ורשמת את המילים "שם משתמש" ו"סיסמה" בגופן אריאל, בצבע סגול, בגודל 36.

 

ומה הכי קרע אותי, המצלמה מצלמת את האצבעות שלך מקלידות, כאילו את הסיסמה (תמונה), ולאיפה אתה מגיע?

ל "מרכז האבטחה" של חלונות XP! (בדקה 1.46) (תמונה)

תהרוג אותי, אני לא מבין איך מלהקליד סיסמה בוורד אתה מגיע למרכז האבטחה של חלונות.

 

ז. טוב, האמת היא שאני סתם נטפל אליך, ערוץ 2 פירסם אותי יופי, בזכותו נהיתי "התוכנה מהטלויזיה" רק מרגיז אותי כל ההתחזות הזו.

 

נ.ב, מי שמעוניין להוריד את הכתבה המשודרת, למחשב, אפשר להוריד עם FlashGet את הלינק הזה

 

 

יופי, תהנו, הורידו את האגרון, תפיצו אותו לכולם (בחינם!) וייאלה, בלאגן!

ארי

 

לחצו כאן כדי לחזור לדף הבית